Česká automobilka Gordon přichází s novou verzí svého retro roadsteru. Co umí?

Jednou z firem, která se věnuje právě takové produkci, jsou Automobilové závody Gordon. Tahle původně plzeňská společnost začala ve druhé polovině 90. let pod značkou Gordon prodávat vlastní roadster inspirovaný 30. léty minulého století. Nyní značka přichází s novou verzí, kterou označuje jako třetí sérii.

 Co se vzhledu týče, současné provedení samozřejmě zůstává klasickým roadsterem s retro designem, inspirovaným českou karosářskou školou začátku 30. let minulého století a především vzhledem vozu Aero 30/50 Roadster.
Více se dočtete zde: automobilka Gordon přichází s novou verzí svého retro roadsteru. Co umí? | auto.cz 

Moderní český veterán s turbomotorem Gordon Roadster vás naučí vzývat slunce a mávat lidem

Gordon Roadster je stavěný s filozofií toho, že chcete mít doma něco, co vypadá jako veterán, ale nechcete řešit všechny ty drobné bolístky, jež se okolo historických vozidel motají. 

Moderní materiály má Gordon schované pod lakem, kapotáží nebo vytvarované do retro stylu, takže laik víceméně nic moc nepozná. Auto disponuje rovněž dvěma bočními dveřmi, což výrazně usnadňuje nastupování, jelikož do řady ryze sportovních roadsterů spíš naskakujete nebo se do nich spouštíte.

Více se dočtete zde: Moderní český veterán s turbomotorem Gordon Roadster vás naučí vzývat slunce a mávat lidem - Garáž.cz (garaz.cz)

 

Gordon Roadster je český malosériový dvoumístný roadster inspirovaný 30. léty

Gordon Roadster s podmanivou siluetou a liniemi vycizelovanými zručnými konstruktéry určitě nikoho nenechá chladným. Pohled na Gordona ihned zaujme pozornost těch, kteří umí ocenit krásu a cit pro detail. Pod kapotou pracuje silný motor, a to dává autu ve spojení s lehkou karosérií neuvěřitelnou dynamiku. Gordon je představitelem nefalšovaného roadsteru a poskytuje tak pocit přirozené harmonie s vozem. Vychutnejte si opojný zážitek z jízdy, který dokáže nabídnout pouze vůz se skládací střechou,” uvádí zástupci automobilky k vozu.

Více se dočtete zde: Gordon Roadster je český malosériový dvoumístný roadster inspirovaný 30. léty – DesignMag.cz

 

 
 
Chci objednat GORDON »

Zastihnete nás na

GORDON

Hornická 2500
41301 Roudnice nad Labem

Telefon

 +420 601 582 933

Napšite nám

Kontaktní formulář »


Staňte se nepřehlédnutelným, staňte se součástí legendy Gordon Roadster.

Copyright © 2021 GORDON - Automobilové závody Gordon s.r.o. Všechny práva vyhrazena.

Modely uvedené v této prezentaci a jejich technické specifikace se mohou lišit od modelů a výbavy nabízené v budoucnu. Prezentované fotografie nebo popisy mohou připadně obsahovat prvky příplatkové výbavy. Uvedené odstíny barev se mohou mírně lišit od skutečnosti.  Nabídka platí až do odvolaní. Za případné chyby neneseme odpovědnost.